تبلیغات

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 18 مهر 1390

لقمان رضایی با بیان اینكه حمایت کننده های مالی دولتی و خصوصی به كمك فدراسیون كشتی بیایند گفت: شركت‌ها و مؤسسات خصوصی با حضور در لیگ‌های برتر كشتی آزاد و فرنگی می‌توانند زمینه‌های رشد بیشتر این رشته‌های ورزشی را در كشور فراهم كنند.
مربی سازنده‌ی كشتی فرنگی استان خوزستان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون كشتی در این رابطه اظهار كرد: چطور می‌شود كه برای رشته‌هایی همچون فوتبال همیشه بودجه و امكانات خصوصی و دولتی وجود دارد ولی هم اینكه نوبت به كشتی می‌رسد بنگاه‌های اقتصادی و شركت‌های دولتی دیگر هیچ پولی برای سرمایه‌گذاری در لیگ‌های آن‌ها ندارند؟! خود ما در استان خوزستان انبوهی از شركت‌های نفتی و گازی را داریم ولی همواره برای حضور در لیگ برتر كشتی فرنگی مشكل عدم بودجه و یا نداشتن یك حامیان مالی قوی را داریم البته قبول داریم كه فدراسیون كشتی نیز باید شرایطی را برای حامیان فراهم كند كه آن‌ها با انگیزه‌ی بیشتری در لیگ برتر سرمایه‌گذاری كنند ولی به هرحال خود حامیان و مدیران شركت‌ها و مؤسسات برای این كار باید پیش قدم شوند.
وی افزود: ما استعدادهای بسیاری داریم كه در شهرستان ایذه در حال از بین رفتن هستند مگر در طول یك سال چند نفر می‌توانند در قالب تیم ملی به مسابقات جهانی و آسیایی بروند؟! سایر كشتی‌گیران چه می شوند به هرحال باید شرایط آن‌ها نیز دیده شود.
رضایی در پایان خاطر نشان كرد: ما در دو سال گذشته با بودجه‌ی 11 میلیون تومانی در لیگ سوم شدیم. بهترین كشتی گیر ما در لیگ دو سال قبل زیر یك میلیون تومان دستمزد گرفت و این در حالی بود كه در سایر تیم‌ها یك كشتی‌گیر معمول چندین میلیون تومان حقوق دریافت می‌كرد. تیم‌ها باید در شرایط یكسانی با هم رقابت كنند اگر یك تیم با 500 میلیون تومان و یك تیم با 10 میلون تومان بسته شود لیگ ما هیچ سازندگی را در پی نخواهد داشت.

 ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin