تبلیغات


رییس انستیتو بین‌المللی كشتی گفت: هر مربی در سطح تیم ملی كه می‌خواهد در كلاس بین‌المللی فیلا شركت كند باید در آزمون زبان انگلیسی شركت نماید.
سید جواد رفوگر رییس انستیتو بین‌المللی كشتی ایران در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون كشتی با بیان این مطلب افزود: ما روز 10 مهرماه از مربیان متقاضی شركت در كلاس بین‌المللی فیلا كه از طرف هیأت‌های خود معرفی شده و واجد شرایط بودند آزمونی به زبان انگلیسی بعمل آوردیم.
وی ادامه داد: نتایج این آزمون پس از بررسی توسط انستیتو به مسئولان فدراسیون اعلام می‌شود تا در نهایت با رایزنی با فیلا تعداد مربیان شركت كننده در این دوره‌ها را مشخص كنیم.
رییس اسبق فدراسیون كشتی با بیان اینكه هر مربی در سطح تیم ملی كه مایل به شركت در كلاس‌های بین‌المللی فیلا در آبان ماه در تهران و ایتالیا است باید در آزمون به زبان انگلیسی شركت كند اظهار داشت: البته این نفرات جدا از 6 مربی هستند كه باید برای حفظ درجه بین‌المللی خود در این كلاس‌ها شركت كنند.
دبیر اسبق فدراسیون كشتی در پایان خاطرنشان كرد: هدف ما در مركز علمی و تحقیقاتی كشتی این است كه سطح دانش مربیان را افزایش بدهیم و در این راه نیاز به مربیان علمی و تحصیلكرده داریم.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin