تبلیغات

علی اشكانی با بیان اینكه مربیان تیم ملی كشتی فرنگی و مربیان لیگ برتری پیش از آغاز لیگ برتر امسال یك جلسه هماهنگی با یكدیگر برگزار می‌كنند، گفت: اگر این جلسه برگزار شود، مطمئن هستم كه هم لیگ برتر امسال به طور قطع برگزار می‌شود و هم اینكه این لیگ از نظر كمی و كیفی در سطح بسیار خوبی برگزار خواهد شد.
مربی كشتی فرنگی استان اردبیل، در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون كشتی، در این رابطه اظهار كرد: من خودم به عنوان یك عضو كوچك از خانواده كشتی فرنگی ایران تمام تلاش خود را خواهم كرد تا برای لیگ برتر امسال یك تیم خوب را آماده كنم. البته در كلاس سولیداریتی مربیان كه در تهران در حال برگزاری است، تمام مربیان شهرستانی شركت كننده در این دوره نیز همین مسئله را پیگیری می‌كردند و مقرر شد كه تلاش خود را بكنند تا از استان‌های خود حداقل در لیگ یك تیم داشته باشند. این لیگ اگر امسال برگزار شود مطمئناً هم برای فرنگی‌كاران و هم برای تیم ملی منافع زیادی را در بر خواهد داشت.
دارنده مدال نقره جهان افزود: البته مطمئن هستم كه هریك از مربیان تیم ملی و مربیان سازنده شهرستانی در خصوص لیگ برتر و چگونگی برگزاری آن نظرات ارزشمندی را دارند كه اگر یك جلسه هماهنگی بین مربیان تیم ملی و مربیان شهرستانی برگزار شود، از آن نتایج بسیار خوبی گرفته خواهد شد.
اشكانی با بیان اینكه مربیان كشتی فرنگی نباید در لیگ امسال فقط به فكر كسب نتیجه باشند، تصریح كرد: لیگ امسال باید هرطور كه شده برگزار شود تا طلسم و وقفه‌ای كه در آن افتاده است شكسته شود. اگر لیگ امسال هم برگزار نشود برای سال‌های بعد بسیار سخت خواهد بود كه آن را مجدداً برگزار كنیم. مربیان هر استان نباید به این فكر باشند كه با رقم‌ها و یا بودجه بسیار زیاد حتماً باید یك تیم را جمع كنند. اگر 6 تا 7 استان هم یك یا دو تیم معمولی بتواند جمع كند برای لیگ امسال كافی است.ما میتوانیم از سال بعد به فكر یك لیگ قوی‌تر باشیم.
عضو سابق تیم تیم ملی كشتی فرنگی در پایان خاطر نشان كرد: مربیان شهرستانی و فرنگی كاران آنها معمولاً هیچ منبع درآمدی ندارند. ما اگر همین لیگ را هم تعطیل كنیم هرچقدر كه در رده تیم ملی موفق باشیم ولی باز هم نمی‌توانیم برای آنها انگیزه زیادی بوجود بیاوریم.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin