تبلیغات

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 30 مهر 1390

سرمربی تیم کشتی آزاد جوانان گفت: هدف از برگزاری اولین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد شناسایی هرچه بیشتر نفرات حاضر در قهرمانی کشور است.
علیرضا رضایی سرمربی تیم کشتی آزاد جوانان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: از ترکیب 7 نفره سال گذشته تنها 2 کشتی گیر در ترکیب تیم ما باقی مانده اند و بهمین دلیل باید با سرعت برنامه های خود را آغاز می کردیم.
وی ادامه داد: با موافقت فدراسیون کشتی اولین مرحله اردوی ما از امروز شنبه وبمدت ده روز برگزار می شود و در این اردو تلاش می کنیم شناخت بیشتری از کشتی گیران حاضر در رقابتهای قهرمانی کشور بدست آوریم.
دارنده مدال برنز جهان با اشاره به اینکه کشتی گیران حاضر در مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان نیاز به کسب تجربه دارند تصریح کرد: پس از این اردو در صورت فراهم شدن شرایط و موافقتهای لازم با نفرات اول رقابتهای قهرمانی کشور راهی جام جمهوریت ترکیه می شویم.
وی تاکید کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده که در اختیار فدراسیون کشتی قرار داده ایم مرحله بعدی اردوی ما در آذرماه برگزار خواهد شد.
دارنده مدال نقره سنگین وزن المپیک آتن در پایان خاطر نشان کرد: علی اکبر دودانگه بدلیل مشکلات شخصی و عمل جراحی که پیش رو دارد در این مرحله از اردو حضور ندارد.
اولین مرحله اردوی تیم کشتی آزاد جوانان برای شرکت در رقابتهای آسیایی، جام جهانی و جهانی که بترتیب خرداد، تیر و شهریور ماه در قرقیزستان، چین و تایلند برگزار خواهد شد، از امروز شنبه و بمدت ده روز در سالن شماره 2 مجموعه آزادی تهران برگزار می شود.
ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin