تبلیغات


ناصر نوربخش پس از جلسه‌ای كه روز گذشته در حضور رییس فدراسیون كشتی برگزار شد گفت: با توافقاتی كه انجام شد امیدوارم برای مسابقات بعدی جهانی و آسیایی تیم خوبی را آماده كنیم.
سرمربی تیم كشتی فرنگی جوانان در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون كشتی در این رابطه اظهار كرد: در جلسه‌ای كه با رییس فدراسیون كشتی داشتیم تمامی مشكلات دوره‌ی قبل تیم جوانان مورد بررسی قرار گرفت كه البته یزدانی خرم نیز با لطفی كه به مجموعه‌ی كشتی فرنگی و ما دارد اعلام كرد تمام تلاش خود را خواهد كرد تا شرایط مناسبی را برای اردوهای تیم جوانان مهیا كند. ما به احتمال فراوان پس از مسابقات قهرمانی كشور جوانان اردوها را آغاز خواهیم كرد و مقرر شده تا محل اسكان تیم نیز خوابگاه شماره‌ی 2 مجموعه‌ی ورزشی آزادی باشد.
وی افزود: براساس تقویم فیلا برنامه‌های خود را برای این تیم تدوین كرده و به فدراسیون كشتی ارائه می‌دهیم به هرحال برای آمادگی تیم جوانان برای حضور در مسابقات جهانی و‌ آسیایی، مسابقات تداركاتی اهمیت خاص خود را دارد.
نوربخش با بیان اینكه نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی كشور به اردوی این تیم دعوت خواهند شد تصریح كرد: از مدال آوران تیم جوانان در مسابقات قبل آسیایی و جهانی دیگر كسی را در اختیار نخواهیم داشت و باید دوباره از صفر شروع كنیم. ما در اردوی اول با شناسایی كه از مسابقات قهرمانی كشور خواهیم داشت نفرات برتر این مسابقات به اردو دعوت می‌كنیم تا یك ارزیابی اولیه از شرایط فرنگی‌كاران بدست بیاوریم.
سرمربی تیم كشتی فرنگی جوانان در پایان خاطرنشان كرد: تغییراتی را نیز در تركیب كادر فنی خواهیم داشت و احتمالا برخی مربیان دوره‌ی قبل دیگر در تركیب ما حضور ندارند. ما این كار را انجام می‌دهیم تا فرصت جدیدی بدست بیاید تا در خدمت مربیان سازنده‌ی بیشتری در تیم جوانان باشیم این تغییرات در رده‌ی سرپرستی تیم نیز وجود دارد به هرحال تمامی تلاش ما این است تا یك تركیب خوب را برای هدایت تیم جوانان تشكیل بدهیم.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin