تبلیغات

مراسم معارفه حجت‌اله خطیب سرپرست فدراسیون كشتی عصر امروز با حضور جمعی از مسئولان وزارت ورزش و جوانان و كاركنان فدراسیون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون كشتی، در ابتدای این نشست احمد گواری مدیركل دفتر امور مشترك فدراسیون‌های ورزشی با اشاره به اینكه یزدانی خرم یك مدیر خوب و بزرگ برای ماست اظهار داشت: از زحمات ایشان تشكر می‌كنیم هیچ كس منكر زحمات ایشان نیست و امیدوارم بتوانیم از وجود ایشان برای ارتقاء ورزش استفاده كنیم.
وی خاطرنشان كرد: برای اینكه رشته كشتی اهمیت بالایی دارد و جناب وزیر به این رشته حساس است تصمیم گرفته شد تا خطیب كه از مدیران سرشناس ورزش است تا زمان برگزاری انتخابات سرپرستی فدراسیون را بر عهده بگیرند و امیدوارم با كمك همه عوامل فنی و اجرایی حركت كشتی به خوبی پیش برود.
حجت‌اله خطیب سرپرست فدراسیون كشتی در ادامه با اشاره به اینكه شناخت خوبی از كاركنان و عوامل فنی كشتی دارد افزود: سال‌ها در ورزش حضور داشته و شناخت خوبی از این رشته دارم.
وی ادامه داد: به هر صورت قرعه به نام من افتاد تا زمان انتخابات در فاصله 45 روزه تا 3 ماهه سرپرست باشم و از همه دست‌اندركاران می‌خواهم دوستانه و با همدلی برای كار بزرگی كه پیش رو داریم به هم كمك كنیم من هم بعنوان یك كاندید حضور دارم و امیدوارم هركس رأی بیاورد بتواند به كشتی كمك كند.
مدیركل سابق اداره تربیت بدنی استان تهران اظهار داشت: در این فاصله زمانی باید كنار هم باشیم و بدانیم كه كشتی یك بحث ملی است و همه به فكر حضور قدرتمند در المپیك لندن باشیم.
سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس تصریح كرد: بدون هیچ تغییری در عوامل فنی و اجرایی و بعنوان یك مجموعه همدل به كار خود ادامه می‌دهیم تا بتوانیم كارها را به خوبی پیش ببریم.
وی با اشاره به اینكه كار سختی را پیش رو داریم ادامه داد: باید قدم به قدم جلو برویم و از منابع مالی و انسانی خود به بهترین نحو استفاده كنیم و سعی كنیم كشتی در آرامش به فعالیت خود ادامه دهد.
خطیب با اشاره به اینكه برای خدمت و بعنوان كارمند وزارتخانه سرپرست شده است اظهار داشت: باید با اتحاد و همدلی خلاء‌های موجود را پر كنیم به هر صورت مسئولان وزارتخانه با توجه به قانون سازمان بازرسی باید انتخابات را برگزار می‌كردند و این تغییرات بوجود آمد و باید كمك كنیم برنامه‌های كشتی پیش برود.
وی در پایان با قدردانی از خدمات یزدانی خرم در ورزش و تأكید بر استفاده از تجارب ایشان خاطرنشان كرد: به هیچ وجه تغییری در كادر فنی تیم‌های ملی كشتی آزاد و فرنگی نداریم و امیدوارم همه عوامل اجرایی و فنی با قدرت به كار خود ادامه دهند.


محمدعلی صنعتكاران نایب رئیس، عارف ربطی دبیر و مسئولان و كاركنان فدراسیون كشتی در این جلسه حضور داشتند.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin