تبلیغات

حجت اله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی عصر جمعه با حضور در خانه کشتی تهران از اردوی تیم ملی کشتی َآزاد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ابتدای این دیدار غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ضمن قدردانی از زحمات محمد رضا یزدانی خرم رئیس پیشین فدراسیون کشتی اظهار داشت: کشتی ایران در رقابتهای جهانی ترکیه نتیجه بسیار خوبی را بدست آورد و هدف گذاری نهایی ما موفقیت در المپیک 2012 لندن است.
وی با اشاره به اینکه خطیب از مدیران با سابقه ای ورزش کشور است خاطرنشا ن کرد: همه کشتی گیران با تمام وجود تلاش می کنند تا پرچم ایران در رقابتهای المپیک لندن به اهتزاز در آید و در اینراه کشتی نیازمند حمایتهای مالی مناسب مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک در راه افتخار آفرینی در این رویداد مهم است.
حجت الله خطیب سرپرست فدراسیون کشتی نیز در ادامه این دیدار با اشاره به اینکه کشتی ورزش اول ایران است و مسئولان نگاه ویژه ای به این رشته دارند، تصریح کرد: من بعنوان کسی که سالها در ورزش کشور مدیریت کرده ام، کنار شما قرار دارم و تمام تلاش خود را بکار می بریم تا نیازها و درخواستهای بحق شما را پیگیری و به مرحله اجراء بگذاریم.
وی با تاکید بر اینکه تلاش می کنم از این پس بیشتر با حضور در خانه کشتی تهران از نزدیک در جریان برنامه ها و درخواست های شما قرار بگیرم خاطر نشان کرد: تمامی مسئولان ورزش کشور برای موفقیت ورزش ایران بخصوص رشته های مدال آور در المپیک بسیج شده اند و امیدوارم کشتی ایران بتواند با توجه به پتانسیل بالای خود در این رویداد مهم افتخار دیگری بر افتخارات ورزش اول کشور بیافزاید.
در ادامه این دیدار خطیب با تک تک اعضای کادر فنی تیم ملی و کشتی گیران حاضر در اردو آشنا شده و با آنها به خوش و بش پرداخت و سپس از نزدیک نظاره گر تمرین کشتی تماشایی و دیدنی اردونشینان آزادکار بود.
محمد علی صنعتکاران نایب رئیس و مدیر تیمهای ملی و عارف ربطی دبیر فدراسیون کشتی نیز در این دیدار حضور داشتند


ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin