تبلیغات

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 9 فروردین 1391

تورج مهری با بیان اینكه كشتی فرنگی ایران در سال 1390 همچنان به سیر صعودی خود ادامه داد گفت: امیدوارم در سال جدید با همان شتاب چند سال اخیر باز هم به موفقیت‌های بزرگتری دست پیدا كنیم.
مربی سازنده‌ی كشتی فرنگی استان كرمانشاه در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون كشتی در این رابطه اظهار كرد: كشتی فرنگی ایران یك سال خوب و با نشاط را پشت سر گذاشت. فكر می‌كنم ما با شرایط خوبی سال جدید را آغاز می‌كنیم. موفقیت‌هایی كه در مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان كسب كردیم می‌تواند ما را به یك موفقیت ماندگار در بازی‌های المپیك لندن رهنمون كند.البته به شرط آنكه مسئولان ورزش كشور شرایط خوبی را برای تیم ملی كشتی فرنگی كشورمان فراهم كنند.
وی افزود: وقتی ما در رده‌ی بزرگسالان به موفقیت‌های قابل توجهی می‌رسیم این بدان معناست كه ما هم در رده‌‌های پایه و هم در سطح كشور شاهد رشد و پیشرفت نیز بوده‌ایم چرا كه بدون داشتن پشتوانه‌های استانی و به تبع آن كشتی‌گیران خوب در تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان، نمی‌توانیم در رده‌ی بزرگسالان كشتی‌گیران خوبی داشته باشیم.
مهری با بیان اینكه درسال 91 امیدوار است كه مسئولان فدراسیون بالاخره رده‌ی نونهالان را به صورت حرفه‌ای و كاملا مستقل ایجاد كنند تصریح كرد: به هرحال در 6 ماه اول امسال تمام فكر و ذكر ما المپیك لندن و كسب موفقیت در آن خواهد بود ولی پس از پایان این مسابقات ما باید حتما به فكر پشتوانه‌سازی و توجه به رده‌های پایه باشیم. در حال حاضر ما رده‌ی نونهالان را نداریم و به اعتقاد من این رده‌ی سنی برای پیشرفت بیشتر كشتی فرنگی ایران باید ایجاد شود و به آن نیز توجه ویژه‌ای شود.
مربی سابق تیم ملی كشتی فرنگی در پایان خاطرنشان كرد: امیدوارم در سال 91 نیز به مانند سال 90 شاهد سیر صعودی كشتی فرنگی باشیم. ما در بازی‌های المپیك شانس زیادی برای كسب مدال‌های رنگارنگ داریم و امیدوارم خوش‌رنگ‌ترین این مدال‌ها نصیب فرنگی‌كاران كشورمان شود.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin