تبلیغات

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 11 فروردین 1391

احسان لشگری کشتی‌گیر وزن 84 کیلوگرم تیم کشتی آزاد کشورمان که توانسته بود با حضور در دیدار فینال رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره آسیا و در شهر آستانه ای قزاقستان سهمیه حضور در المپیک لندن را کسب کند در دیدار فینال با شکست حریف ازبکستانی قهرمان سال 2009 جهان به مدال طلا دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی،  احسان لشگری نماینده وزن 84 کیلوگرم کشورمان نیزکه در دور نخست مقابل ینگ وانگ از چین در دو تایم با نتایج 1- صفر و 1- 1  به پیروزی دست یافته بود در دور دوم به مصاف سیمون سیمونوف از قزاقستان رفت و در یک کشتی نفسگیر و در سه تایم و با نتایج صفر-1، 1- صفر و 1- صفر کلینچ این کشتی گیر را شکست داد. لشگری در دور سوم و درمرحله نیمه نهایی یوسف عبدالسلام‌اف نایب قهرمان المپیک پکن از تاجیکستان را با نتایج 4- 3 و 2- صفر شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. لشگری در در دیدار فینال با نتایج 1- 3 ، 1- صفر و 5- صفرزوربک سوخیف دارنده مدال طلا، نقره و برنز جهان از ازبکستان را شکست داد و با اقتدار صاحب مدال طلا شد.
گفتنی است در تایم دوم کلینچ به نفع حریف ازبکستانی بود که لشگری به پیروزی رسید و در تایم سوم درحالی که لشگری 5 بر صفر از حریف جلو بود کشتی گیر ازبکستانی دیگر به مبارزه ادامه نداد.


مسابقات کشتی آزاد گزینشی المپیک لندن امروز در 6 وزن آزاد در شهر آستانه قزاقستان برگزار شد.رقابتهای وزن 120 کیلوگرم فردا انجام می شود.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin