تبلیغات

در فاصله 44 روز تا آغاز رقابتهای المپیک 2012 لندن آزادکاران عصر امروز یک تمرین دو بخشی را برگزار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، ابتدا کشتی گیران اوزان 74، 84 و 96 کیلوگرم به وسط تشک های خانه کشتی تهران آمدند و پس از گرم کردن آماده تمرین شدند.

در این تمرین کشتی گیران در چند تایم تمرین مرور فن را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند و پس از پایان این تمرین که با تاکید بر اجرای صحیح فنون برگزار شد، آزادکاران بروی تردمیل رفتند و در چند تایم مختلف با سرعت و شیبهای متفاوت تمرین سختی را پشت سر گذاشتند. در گروه اول رضا یزدانی با حسن رحیمی، صادق گودرزی با مصطفی حسین خانی و احسان لشکری با الیاس بختیاری سرشاخ شدند.

با پایان تمرین مرور فن گروه اول، گروه دوم کشتی گیران در چهار وزن دوم با هم به تمرین پرداختند، کمیل قاسمی با پرویز هادی، مسعود اسماعیل پور با محمد طهماسبی زاده، مهدی تقوی با ابراهیم نصیری و حسن رحیمی با حریفش در این بخش با هم به تمرین پرداختند.

رسول خادم مدیر تیمهای ملی و امور فنی، علی بیات، کیانوش اعتماد مقدم، محمود اسماعیل پور، رضا لایق، محمد طلایی و محمد علی گنجابی نیز عملکرد کشتی گیران را در این تمرین زیر نظر داشتند.

رضا یزدانی نیز که بدلیل مصدومیت از ناحیه پا چند روزی در تمرینات گروهی شرکت نداشت، امروز با بهبود نسبی آسیب دیدگی اش در تمرین مرور فن شرکت کرد.

کشتی گیران با پایان یافتن تمرینات با سرد کردن بدنهای خود به تمرین  120 دقیقه ای خود پایان دادند. کشتی گیران فردا دو جلسه تمرین را در محل خانه کشتی تهران برگزار می کنند.ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin