تبلیغات

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 شهریور 1396
تمجید یک سایت روس از حسن یزدانی


یک سایت روس به تمجید عملکرد حسن یزدانی در مسابقات کشتی آزاد جهان پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، پس از کسب مدال طلای حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد جهان در فرانسه، یک سایت روس به تمجید از وی پرداخت.

در مطلب این سایت روس آمده است: حسن یزدانی در سه سال گذشته توانسته صاحب مدال های جهانی شود و یکی از نکات حائز اهمیت این است که وی توانسته هر سال با تغییر وزن به مدال برسد.

کسب مدال نقره یزدانی در وزن 70 کیلوگرم رقابت های جهانی در سال 2015 در آمریکا، و کسب مدال های طلای المپیک و جهان در دو وزن 74 و 86 کیلوگرم یک رکورد برای این کشتی گیر محسوب می شود.

همچنین یزدانی پسری حریص در کسب پیروزی است، او تمام حریفانش را از سر راه بر می دارد و هیچ شانسی برای آن ها باقی نمی گذارد.
یزدانی با وجود اینکه از تکنیک فنی بالایی برخوردار نیست و کشتی ساده ای را می گیرد اما او چیزهایی دارد که رقبای او ندارند. حریفان یزدانی قدرت خستگی ناپذیری ندارند، یزدانی برای یک ثانیه نمی ایستد و به طور مداوم بر حریف فشار وارد می کند.

در رقابت های جهانی یزدانی تمامی حریفان خود را زودهنگام شکست داد و فقط مقابل والیف روس با 4 امتیاز کشتی اش در 6 دقیقه و در پایان وقت قانون به اتمام رسید. 

یزدانی یکی از بهترین نتایج مسابقات جهانی را از آن خود کرد جایی که 46 امتیاز از حریفان گرفت و تنها 2 امتیاز از دست داد. طبقه بندی: افتخار،  اخبار، 
ارسال توسط سید مهدی غمیلویی
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
دلیل ناکامی اخیر تیم ملی کشتی از نظر شما چه بوده؟


پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin